وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
تعطیل
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است

درباره اهمین طراحی وب سایت چه می‌دانید؟

در دنیای امروز هر کسب و کاری باید وب سایت خود را داشته باشد. فرقی ندارد که کسب و کار شما کوچک است یا بزرگ یا اینکه تصمیم دارید با چه مجموعه‌ای کار کنید. همه ما شاهد فعالیت کسب و کارهایی در اینستاگرام بودیم که در تلاش بودند مخاطب بیشتری جذب کنند اما با فیلتر اینستاگرام بخشی از مخاطب خود را از دست دادند. حالا فکر کنید همین کسب و کارها یک وب سایت برای خود داشتند و به مرور آدرس وب سایت را به مخاطبان خود معرفی می‌کردند. احتمال از دست رفتن مشتری آن‌ها چقدر کمتر می شد؟ اهمیت طراحی وب سایت با وردپرس دقیقا همین جا مشخص می‌شود.

وب سایت یک پایگاه ثابت و همیشه در دسترس برای کسب و کارهاست. همه اطلاعات مربوط به محصولات، کاربران، محتوا، خرید و فروش و … مربوط به کسب و کار که روی سایت اتفاق می‌افتد کامل ثبت و ضبط می‌شود. این موضوع به بررسی مرحله به مرحله روند فعالیت‌ها و تحلیل روند رشد کسب و کار کمک می‌کند.

چرا ورد پرس؟

برای راه‌اندازی یک وب سایت، راه‌های مختلفی وجود دارد. می‌توان از یک برنامه نویس خواست تا یک وبسایت را از ابتدا کد نویسی کند که این راه بسیار هزینه‌بر است. یا اینکه با کمک قالب‌های آماده به طراحی وب سایت با وردپرس پرداخت.

وردپرس محبوب‌ترین و قدرتمندترین سیستم مدیریت محتوا برای طراحی سایت است. با استفاده از وردپرس می‌توانید تقریبا هر نوع سایتی را به راحتی راه اندازی کنید.

فروشگاه‌های اینترنتی با ایجاد و مدیریت سایت خود بخشی از هزینه‌های زمانی و مالی خود را کاهش می‌دهند. آموزشگاه آنلاین استارت آباد در این دوره آنلاین به شما نحوه ثبت دامنه و خرید هاست، راه اندازی یک وب سایت، دانلود و نصب وردپرس، تنظیمات وردپرس، نصب قالب و افزونه، انتشار محتوا بر روی سایت، مدیریت صفحات و برگه‌ها و مدیریت کاربران را آموزش می‌دهد.

این دوره برای افرادی مناسب است که:

  • به طراحی سایت علاقه دارند؛
  • قصد دارند با یک تیم طراحی سایت همکاری کنند؛
  • صاحبان کسب و کاری که به طراحی سایت علاقه‌مند هستند؛
  • افرادی که مایلند برای خود سایت شخصی طراحی کنند؛
  • دانشجویانی که به دنبال یادگیری مهارت کاربردی و پولساز هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *