اصول کسب و کارهای مجازی(تجارت الکترونیک)

تعداد جلسات :

12 جلسه

مدت دوره :

10 ساعت و 13 دقیقه

تهیه و دانلود جزوه متنی تصویری
محمد جواد مهرآبادی
ویدیو معرفی
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
195 هزار تومان
شروع کنید

در حال حاضر با توسعه فناوری اطلاعات وارتباطات و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در جهان بیش از 70 درصد مردم به اینترنت سرعت دسترسی دارند و سهم زیادی از بازار، تجارت، خرید و فروش در بستر اینترنت و تجارت الکترونیک صورت می گیرد.

سهم تجارت الکترونیکی از اقتصادی جهانی در حال عبور از 20 درصد است.

خیلی از افراد با راه اندازی کسب و کارهای نوین اینترنتی یکی از فعالان بازار دیجیتال هستند. آنهایی که قبل از شروع به کار و یا در ابتدای کار با آموزش پیشرفته اند قطعا موفق تر بوده اند.

تجارت الکترونیک یا E-Commerce در بسیاری از دانشگاه ها به عنوان یک درس سه واحدی در مقاطع مختلف ارائه میشود.

زمانی ما می توانیم وارد یک بازار اقتصادی شویم که با آن به صورت پایه ای و علمی آشنا باشیم. مبانی آنرا بدانیم تا بتوانیم به صورت تخصصی و حرفه ای در بخشی از آن فعالیت کنیم.

مدت ها بود که دنبال فرصتی بودم تا درس تجارت الکترونیکی که در دانشگاه تدریس می کنم را در قالب یک محتوای آموزشی برای مخاطب عمومی ارائه کنم. از آموزشگاه آنلاین استارت آباد تشکر می کنم که این فرصت را برای من فراهم کرد تا این محتوا تولید و در اختیار علاقمندان قرار گیرد.

در دوره های آموزشی کسب و کارهای اینترنتی کمتر به بیان اصول، مفاهیم، کاربردها و انواع بازار خرید و فروش و خدمات در بستر EC پرداخته می شود و ما با فعالانی در بازار EC مواجه هستیم که با اصول این بازار آشنا نیستند.

در این درس شما با تاریخچه، تعاریف و مفاهیم EC آشنا شده و سپس به بررسی محیط کسب و کار در EC  و انواع بازار EC پرداخته می شود و درنهایت با انواع سیستم های پرداخت الکترونیکی آشنا شده  تا شما با اصول اقتصاد دیجیتال و تجارت الکترونیک به صورت پایه ای و علمی آشنا شوید.

لذا این دوره آموزشی با بیانی ساده تدوین شده تا همه افرادی که علاقمند به فعالیت دراقتصاد دیجیتال و تجارت الکترونیک هستند بتوانند سریع و آسان به صورت اصولی با EC آشنا شوند و پس از آن وارد دوره های آموزشی تخصصی شوند.

شرکت در این دوره را به تمامی فعالان و افراد علاقمند به حوزه تجارت الکترونیک توصیه می کنیم. چرا که یادگیری اصولی و صحیح آن می تواند شما را در مسیر درست موفقیت در بازار تجارت الکترونیک قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

::: دوره‌های مفید دیگر :::