دوره آموزشی صفحه آرایی

تعداد جلسات :

15 جلسه

مدت دوره :
تهیه و دانلود جزوه متنی تصویری
محمدجواد مهرآبادی
ویدیو معرفی
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
950 هزار تومان
شروع کنید

دوره آموزشی صفحه آرایی به شما صفحه‌آرایی و چیدمان محتوای متنی، تصویری و سایر عناصر یک صفحه را به صورت کامل آموزش می دهد. به صورتی که ترکیب آنها در کنار هم به خوانش راحت تر متن و درک بهتر مطلب کمک کند. در صفحه آرایی عناصری مثل قطع و اندازه حاشیه صفحه، اندازه و نوع فونت متن و عناوین، فاصله خطوط، تنظیم رنگ، محل قرارگیری تصاویر و اندازه آنها، توسط صفحه آرا تنظیم می شود.

صفحه آرایی و تولید اثر

صفحه‌آرایی مرحله مهمی از تولید یک اثر به حساب می آید چرا که بعنوان مثال یک کتاب قبل از چاپ باید به لحاظ ظاهری و ترکیب بندی محتوا آماده شود تا محتوا برای انتشار عمومی به شکلی اصولی آماده شود.

با اینکه صفحه آرایی به صورت تخصصی یک هنر محسوب می شود اما یک سری قواعد و اصول ثابت در صفحه آرایی وجود دارد که هر صفحه آرا باید آنها را رعایت کند.

به طور کلی هر نوع محتوایی که در قالب یک صفحه الکترونیکی یا چاپی قرار می گیرد نیاز به صفحه آرایی دارد. صفحه آرایی در طراحی و تولید مواردی مثل کتاب، مجله، بروشور، رزومه، پروپزال ، طراحی پوستر، اوراق اداری و آگهی های تبلیغاتی کاربرد دارد.

دوره آموزشی صفحه آرایی و درآمد عالی

مهمترین منابعی که برای زیباسازی آن از صفحه آرایی استفاده می شود کتاب و مجلات هستند. البته نوع صفحه آرایی این دو با هم متفاوت است چون مخاطب و موضوع متفاوتی دارند. ما در این دوره صفحه آرایی کتاب را در 15 جلسه کاربردی به شما آموزش می دهیم. در این دوره به بررسی مرحله‌ای صفحه آرایی کتاب می پردازیم. یکی از مهمترین ابزارهای صفحه آرایی نرم افزار word است. افرادی که آشنایی مقدماتی با این نرم افزار داشته باشند می توانند مهارت صفحه آرایی را یاد بگیرند و با انجام پروژه در زمینه هایی که بالاتر ذکر شد به درآمد عالی برسند. در این دوره پروژه واقعی صفحه آرایی به صورت عملی آموزش داده می شود.

این دوره برای افرادی است که:

 • به صفحه آرایی کتاب و بروشور و .. علاقه دارند

 • با انتشارات و چاپخانه ها همکاری میکنند

 • قصد دارند در فرایند تولید و چاپ کتاب همکاری داشته باشند

 • نویسندگان و ناشران

 • دانشجویان علاقه مند به تولیدات متنی در قالب کتاب، نشریه، بروشور، پوستر و آگهی تبلیغاتی

اگر دانشجو یا خانه دار و به دنبال کار پاره وقت هستید این دوره برای درآمدزایی و اشتغال شما به فعالیتی پاره وقت مناسب است. همچنین اگر زمان ثابتی برای یادگیری مهارت جدید ندارید نگران نباشید این دوره آفلاین بوده و در زمان دلخواه خود می توانید دوره را مشاهده کنید.

در این پکیج دو دوره‌ی ورد مقدماتی و ورد پیشرفته نیز قرار دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

::: دوره‌های مفید دیگر :::